Radviliškio ligoninėje COVID-19 – vos vienas vakarykštis atvejis

0
775

COVID-19 židinys Radviliškyje po truputį slopsta. Radviliškyje per vakar parą nustatytas vos 1 atvejis siejamas su VšĮ “Radviliškio ligonine”. Dabar su šiuo židiniu jau siejama 114 atvejų. Tiesa, radviliškiečiai itin vangiai nori testuotis, o Savivaldybės atstovai jau atvirai visus ragina išnaudoti galimybę pasitikrinti mobiliajame punkte.

14 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios
Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 14 asmenų. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Specialistai nagrinėja šių užsikrėtusiųjų maršrutus, tad statistika dar gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 4385 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1948 asmenys, 2327 – pasveiko.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

 

Parengta pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informaciją

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia