Radviliškiečių sėkmė štangos spaudimo čempionate

0
2650
Komanda iš Radviliškio iškovojo bendrą III vietą, o asmeninėse įskaitose laimėjo penkis medalius.
Rugpjūčio 14 d. Pakruojyje įvyko Lietuvos klasikinio štangos spaudimo su savo svoriu čempionatas. Vyrai turėjo spausti savo asmeninio svorio štangą, moterys – pusę asmeninio svorio sveriančią štangą. Radviliškiečiai čempionate laimėjo 5 aukso ir vieną sidabro medalį.
Moterų tarpe jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 76 kg. nugalėjo Neda Pabilionytė išspaudusi 38 kg. štangą 26 kartus. Absoliučioje įskaitoje jaunimo tarpe sportininkė užėmė 3 vietą. Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg. išspaudusi 25 kg. štangą 49 kartus čempione tapo Kristina Kirilesku. Veteranių grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg. 1 vietą laimėjo Rima Ščeponienė 30 kg. štangą išspaudusi 43 kartus.
Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg. išspaudęs 58 kg. štangą 23 kartus du aukso medalius jaunimo ir suaugusiųjų tarpe laimėjo Laurynas Šaulys. Sunkiausioje vyrų kategorijoje virš 120 kg. sidabro medalį laimėjo Tadas Grimaila paspaudęs 128 kg. sveriančią štangą 20 kartų. Svorio kategorijoje iki 83 kg. suaugusiųjų tarpe gerai pasirodė Mantas Repšys išspaudęs 78 kg. štangą 33 kartus ir tik 3 pakartojimų pritrūko iki prizinės vietos.
Komandinėje įskaitoje Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro moterų  jaunimo komanda užėmė III vietą.
Radviliškio jėgos trikovės klubas už sudarytas sąlygas ruošiantis čempionatui dėkoja Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui. Už finansinę paramą sportininkai dėkoja transporto įmonės vadovui Aloyzui Grigaliūnui. Taip pat atskira padėka skiriama Daliui Lapašinskui, kuris visuomeniniais pagrindais ruošia aukšto meistriškumo jėgos trikovininkus.
Parengta pagal Radviliškio jėgos trikovės asociacijos informaciją.