S.Malinauskas apie E.Mončauską: „Gyvūnų kankintojas ėmėsi žmonių“

0
809
S.Malinauskas šiuo epizodu apie E.Mončauską siekia atkreipti dėmesį kaip nusikaltėlis bando dorotis teisėsaugos pagalba su savo kritikais. Šiems tada pareigūnai draudžia išvykti net iš šalies.

Žymus Lietuvos visuomenininkas, buvusio premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas kovos su korupcija, ryšių su parlamentu ir strateginės komunikacijos klausimais, Skirmantas Malinauskas be užuolankų rėžė apie buvusį Radviliškio miesto seniūną ir Tarybos narį Ernestą Mončauską. Anot S. Malinausko, buvęs politikas, kuris mandatą prarado, kai teismas nuteisė už žiaurų elgesį su gyvūnais, ėmėsi persekioti savo kritikus. Tinklaraštininkas savo sukurtoje laidoje, kuri prieinama Youtube kanale, tvirtina, kad E. Mončauskas su advokatės Monikos Kaluževičienės, kuri yra jo sesuo, pagalba persekioja tuos, kurie po pernai įsigaliojusio teismo nuosprendžio išdrįso kritikuoti politiką už jo bei sėbrų žiaurų elgesį su gyvūnais. Praėjusiais metais į policiją su pareiškimu dėl šmeižto kreipėsi E. Mončauskas. Jis apkaltino Ilzę Butkutę jo šmeižimu ir policija, prokurorų prižiūrima, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jį pareigūnai tęsia jau vienuoliktą mėnesį. 

Likimo ironija, tačiau buvęs konservatorius E. Mončauskas politinę ateitį susiejo būtent su S. Skvernelio sukurta Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“. Tuometinis Radviliškio miesto seniūnas tapo šios partijos Radviliškio skyriaus pirmininku, tačiau prarado postą dėl nuolatinių intrigų ir noro įtaisyti žmoną į vicemerės vietą. Tačiau visa tai atsisuko bumerangu prieš patį susikompromitavusį veikėją – jis prarado Tarybos nario mandatą, turėjo palikti partiją dėl teistumo ir neteko įtakos Radviliškio politinėje padangėje.

Buvusio žurnalisto sukurtą laidą per parą peržiūrėta daugiau kaip 34 tūkstančius kartų. Visą epizodą galima peržiūrėti paspaudus šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=-XN_OwQQzwM

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia