Sezono pabaigoje – dar viena krepšininkų iš Radviliškio pergalė

0
164
Priešpaskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Radviliškis be sunkumų susidorojo su Neptūno auklėtiniais.

Šiandien išvykoje trenerių Luko ir Algio Pipirų treniruojami oranžinio kamuolio meistrai be didelių pastangų susidorojo su Klaipėdos “Neptūno” jaunaisiais krepšininkais. Tai buvo 21-oji radviliškiečių pergalė, tuo tarpu uostamiesčio komandai12-asis pralaimėjimas.

Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus – per pirmas dešimt minučių komandos bendrai pelnė vos 19 taškų, o šeimininkai tik šešis. Kėlinio pradžioje pirmuosius taškus pelnė klaipėdietis Justas Dargevičius, po kurio mėtimo uostamiesčio komanda pirmavo. Radviliškio centras Aivaras Pakarklis po Aivaro Kvedaravičiaus rezultatyvaus perdavimo išlygino rezultatą, o po kito rezultatyvaus perdavimo Robertas Balčius išvedė Radviliškį į priekį. Nuo to laiko svečiai visą laiką pirmavo net nesuteikdami šansų šeimininkams bent pamąstyti apie lygiaverčią kovą.

Antrasis kėlinys rezultatyvesnis, bet ir toliau Radviliškis visa galva aukščiau jaunųjų “Neptūno” krepšininkų. Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiams pavyksta įmesti 17 taškų, bet svečiai atsako 24-iais, tad švieslentėje po dviejų kėlinių dega 23-39.

Apylygė kova vyksta trečiajame ir ketvirtajame kėlinukuose, bet Radviliškis tvirtai kontroliavo žaidimą savo rankose. Per antrąjį susitikimo mačą Klaipėdos “Neptūno” jaunieji krepšininkai per du kėlinius pelnė po 16 taškų, kai Radviliškis trečiajame atsakė trimis daugiau, o paskutinį pralaimėjo pelnydamas 15 taškų.

Daugiausiai taškų pelnė Radviliškį atstovaujantis Robertas Balčius, kurio sąskaitoje 16 taškų (2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai), o po lenta karaliavo D.Pakarklis nusiėmęs 10 kamuolių. Radviliškio komandos centras ne tik pelnė 10 taškų, bet užsidirbo ir techninę pražangą. Nors Klaipėda ir pralaimėjo, bet naudingiausiai varžybose žaidė jaunasis “Neptūno” atakuojantysis gynėjas 17-metis Matas Staugaitis – jis surinko 20 naudingumo balų (14 taškų, 8 atkovoti kamuoliai).

Prie Radviliškio pergalės nemenkai prisidėjo ir Otas Gasaitis su 10 pelnytų taškų. Radviliškiečių tarpe naudingiausiai žaidė A.Kvedaravičius (14 naudingumo balų, 5 taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir net 6 išprovokuotos pražangos) ir Benas Beresnevičius (13 naudingumo balų, 8 taškai, 9 atkovoti kamuoliai).

Artimiausia dvikova bus Radviliškyje, kur Pipirų auklėtiniai priims absoliučius RKL B diviziono autsaiderius LKSK-Gijos Klinikų ekipa, kuri po 20 sužaistų rungtynių teturi vos vieną pergalę. Tai bus paskutinės reguliaraus sezono rungtynės Radviliškio komandai, kuri antroje vietoje esančiai Kuršastos komandai iš Skuodo jau nebepavejama.