Skaudus radviliškiečių futbolininkų pralaimėjimas namuose

0
682
Trenerio M.Urbonavičiaus treniruojamas FSK Radviliškis pralaimėjo "Fortūnos" komandai 2:3.

Trenerio Mindaugo Urbonavičiaus vedami futbolininkai paskutinėse rungtynėse dar kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Nepadėjo nei namų sienos, nei rungtynes stebėję sirgaliai. „Fortūnos“ komanda iš Kauno išsivežė pergalę nugalėdami minimalia persvara 3:2 Radviliškio FK, kuris ir toliau turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinis aštuoniolikos komandų II Lietuvos futbolo federacijos lygoje.

Neilgai pirmavo

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai. Jie rezgė vieną ataką po kitos nuo pat dvikovos pradžios. Išpuoliai prieš varžovus intensyvėjo, kol dvidešimtąją minutę prasiveržęs pro galinę liniją Agnius Juozapaitis nukreipė kamuolį į vartus. Bet tuo ilgai džiaugtis Radviliškio FK negalėjo.

Agresyviai žaidžiantys kauniečiai retino šeimininkų gretas. Traumą patyrę radviliškiečiai buvo keičiami, o aikštės teisėjas Mantas Ličkus pradėjo rodyti geltonas korteles. Pirmoji buvo parodyta Julijonui Domarkui iš „Fortūnos“. Tiesa, būtent jis ir išlygino rezultatą 34-ąją minutę. Vos už dviejų minučių arbitras vėl į viršų kėlė kortelę – šį kartą Justui Česnavičiui. Šis ilgai netruko ir jau 37 minutę pasinaudojęs radviliškiečių gynėjų klaidomis išvedė savo komandą į priekį – 1:2. Bet pirmojo kėlinio košmaras dar nepasibaigė, nes per pridėtą laiką tas pat J.Česnavičius dar kartą nuginklavo Radviliškio vartus ginusį Aurimą Žirgulį.

Baudinys

Rūbinėje neabejotinai turėjo būti karšta. Radviliškiečiai ne juokais pyko ant teisėjų, kurie esą netinkamai traktuoja taisykles. Po pertraukos ant vejos sugrįžo tos pačios sudėties šeimininkų vienuolikė, o kauniečiai pakeitė rezultatyviausią rungtynių žaidėją – vietoje J.Česnavičiaus į aikštę išbėgo Nerijus Klimas. Kaip ir pirmojo kėlinio pradžioje, radviliškiečiai apgulė svečių vartus. Komandos strategas M.Urbonavičius vienu metu į aikštę išleido du žaidėjus, be to, pakeitė vartų sargą jaunesniu Matu Rimkūnu. Vienos atakos metu baudos aikštelėje buvo pargriautas radviliškietis ir netrukus teisėjas parodė gestu baudinį.

Prie vienuolikos metrų žymos stojo Rokas Gedminas. Deja, jo smūgį atrėmė Kauno komandos vartininkas, kurio didžiausiam nusivylimui šoninis teisėjas užfiksavo taisyklių pažeidimą. Aikštelėje kilo sąmyšis ir didelis pasipiktinimas svečių tarpe – arčiausias jų Patrikas Kukta buvo nubaustas geltona kortele, o teisėjas parodė, kad bus pakartotas baudinys. Stadione nuvilnijo atodūsis, o R.Gedminas dar kartą pasiruošė realizuoti baudos smūgį.

Antras kartas taip pat buvo nesėkmingas, nes Radviliškio FK žaidėjo spirtas kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Tačiau vartų sargo džiaugsmą aptemdė teisėjų sprendimą anuliuoti baudinį. Vartininkui buvo parodyta geltona kortelė, nes šis agresyviai nusiteikęs ėjo aiškintis santykių su vienu šoniniu teisėjų. Trečias kartas nemelavo ir 59 minutę rezultatas sušvelnintas 2:3.

Neišlygino

Jei kauniečiai turėdami dviejų įvarčių persvarą buvo linkę tik gintis, esant minimaliam skirtumui perėjo ir į puolimą. Abi komandos apsikeitė atakomis, kurių vienoje radviliškiečiui A.Juozapaičiui buvo parodyta geltona kortelė už emocijų rodymą ir netinkamas kalbas arbitro atžvilgiu. Dar vieną kortelę gavo ir Darius Basevičius iš Radviliškio FK. Vis labiau artėjant rungtynėms į pabaigą, didėjo žaidėjų aistros aikštelėje. Likus minutei iki pagrindinio rungtynių laiko, geltoną kortelę prieš save išvysta ir kaunietis Ernesta Bernota. Tačiau įtampa neatslūgsta, nes arbitras M.Ličkus pridėjo papildomas kelias minutes. Radviliškiečiai stengėsi užpulti, bet svečiai tai daro gerokai sėkmingiau ir kamuolį laiko šeimininkų pusėje. Įtampa daro savo ir dar vieną geltoną kortelę prieš save pamato ir radviliškietis Gediminas Zaborskis. Neilgai trukus teisėjas priverstas vėl traukti kortelę – šįkart ji parodoma kauniečiui Gabrieliui Zagurskui. Nors viltis dar gyva, kad Radviliškis galėtų išplėšti bent jau lygiąsias, tačiau pritrūksta ne tik jėgų, bet ir laiko – arbitras skelbia rungtynių pabaigą, tad aikštę šeimininkai palieka nuliūdę. Tuo tarpu kauniečiai rūbinėje surengia tokį šou, tarsi būtų laimėję taurę.

Po šešto turo Radviliškio FK su keturiais pralaimėjimais ir vieneriomis lygiosiomis (vienos rungtynės nukeltos) lieka priešpaskutinėje vietoje, o artimiausioje dvikovoje radviliškiečiai susitiks su Telšių FC „Džiugo“ vienuolike, kuri yra paskutinė lygoje.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia