-10 C
Radviliškis
Trečiadienis, 12 vasario, 2025
spot_imgspot_img
Pradžia Aktualijos “Snusams” ir “dipsams” – galas mokyklose?

“Snusams” ir “dipsams” – galas mokyklose?

0
230
Dovanos

Narkotikus rajone bandoma pažaboti ne tik tradiciniais, bet ir gana išmaniais būdais. Štai Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras neseniai įsigijo kvaišalų pavartojimą imituojančius akinius. Tiesa, tokia prevencine priemone nežadama apsiriboti. 

Minėti specialūs akiniai įstaigai kainavo vos daugiau kaip 200 Eur. Juos užsidėjus žemė slysta iš po kojų, tiksliau – pats slysti nuo jos. Arba laviravimas tarp savo jausmų gilios meditacijos metu. Pirmasis metodas pradėtas taikyti Lietuvos mokyklose prasiskynė kelią ir gydant suaugusiųjų priklausomybes nuo psichotropinių medžiagų.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras beveik už 1000 Eur nusprendė mokiniams užsakyti paskaitas apie narkotikų žalą. Šias paskaitas vaikams turėtų skaityti MB “Dariaus projektai” lektoriai. Moksleiviai turėtų rimtai suklusti, nes minėtos įmonės organizuojamos paskaitos pasižymi netikėtomia idėjomis. Tarkim, visose šalies mokyklose populiari paskaita “Narkotikams mokyklose-NE”(5 dienos) garsėja tuo, kad yra pasitelkiami apsaugos darbuotojai, automobiliai, dronai, el. paspirtukai, testuojami mokinių delnai nuo sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis bei bendros patalpos, kuriomis naudojasi mokiniai ir jaunimas. Metalo ir garų detektoriais ieškomi metaliniai daiktai bei garinantys mokiniai. Naudojant termovizinėmis kameromis ieškomi “snusai” ir “dipsai”.

Ankstesnis straipsnisSavivaldybės viršūnėje – kėdžių perstumdymai: mero komandą palieka V.Krikščiūnas
Kitas straipsnisĮ “Radviliškio šiluma” vadovo kėdę taikosi penki kandidatai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia