„Tiki Max“ – patikimi elektronikos meistrai naujose patalpose

0
2275
❏ „Tiki Max“ elektronikos servise galima suremontuoti sugedusią bet kurią elektroninę įrangą. Technikos ekspertai suteikia sąžiningą ir profesionalią pagalbą.

Elektronikos prekių servisas plečia savo veiklą ir laukia savo klientų naujose patalpose, esančiose Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g. 13A. Įmonėje dirbantys trys patyrę darbuotojai prižiūri įmonių elektroninę įrangą, šalina gedimus, konsultuoja, diegia programines įrangas, administruoja tinklalapius.

Greitos paslaugos palankiomis kainomis

Radviliškiečių trijulė savo jėgas suvienijo vos tik baigę universitetus. „Radviliškyje pradėjome dirbti 2010 metais franšizės būdu iki tol, kol su partneriais nusprendėme išsiskirti. Taip 2018 metais pradėjome dirbti kaip „Tiki Max“. Šios įmonės vardas rajono gyventojams turėtų būti gerai žinomas – Šeduvoje veikė „Tiki Max“ prekybos centras. Ją valdė mano geriausias draugas, kuris ir perleido savo įmonę man“, – pasakoja Tomas.

Tiki Max“ klientai – biudžetinės įstaigos, smulkios ir didžiosios rajono įmonės, tokios kaip „Multimeda“ ir kt. Ilgametę darbo patirtį sukaupę meistrai įrenginių gedimus gali nustatyti greitai ir tiksliai. O jų nemažėja.

„Tiki Max“ klientai – biudžetinės įstaigos, ne tik smulkios, bet ir didelės rajono įmonės, rajono gyventojai. Ilgametę darbo patirtį sukaupę meistrai įrenginių gedimus gali nustatyti greitai ir tiksliai.

Kiekvienas klientas iš anksto yra informuojamas apie remonto kainą. Jos nesikandžioja – atsižvelgiama į gyventojų perkamąją galią.

Tais atvejais, kai taisant daiktą paaiškėja, kad remontas atsieis daugiau, kliento atsiklausiama. Būna atvejų, kai žmonės sutinka, kad jų daiktai būtų taisomi, nepaisant to, kad naujų įsigijimas jiems kainuotų pigiau“, – apie sentimentalius klientus atsiliepia Tomas.

Augo kompiuterių pardavimai

Karantinas kiek pakoregavo įmonės veiklą, bet jos nepristabdė – pandemijos metu žmonės dažniausiai čia ieškodavo kompiuterių ar spausdintuvų darbui ar vaiko mokslams. Jų poreikis buvo toks didelis, kad lentynos ištuštėdavo, vos tik spėjus sutarti su tiekėjais dėl naujos siuntos.

Kai vienas kompiuteris anksčiau tenkindavo visos keturių asmenų šeimos poreikius, tai karantino metu nebeišsiversdavo be keturių kompiuterių“, – apie pasikeitusį klientų poreikį atsiliepia Tomas.

Gali sutvarkyti bet kurią elektroniką

Tiki Max“ elektronikos servisas plečiasi – čia galima ne tik suremontuoti sugedusią elektroninę įrangą – ne tik televizorius, kompiuterius, bet ir riedžius ar paspirtukus, bet ir įsigyti naujų ar naudotų kompiuterių, televizorių, kolonėlių, kitos elektroninės įrangos, kanceliarinių prekių ar tiesiog atnešti nebenaudojamą kompiuterį. Visi parduodami naudoti kompiuteriai atkeliauja iš Danijos, yra ištestuoti, jiems suteikiama vieno mėnesio garantija.

Tiki Max“ meistrai pataisys ne tik telefoną, kompiuterį ar televizorių, bet ir sugadintą nuotaiką! Remonto metu elektronikos taisykloje naudojamos tik aukščiausios kokybės originalios bei ne originalios detalės. Nesvarbu koks remontas atliekamas, visais atvejais elektronikos taisykloje suteikiama vieno mėnesio garantija.

Asta VOLKOVAITĖ

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia