Uždaromoje „Iki“ parduotuvėje dar liko prekių: tikimasi, kad pirkėjai iššluos likusias

0
3431
Pernai „Iki“ uždarė dvi ir atnaujino 19 parduotuvių.

Panašu, kad žinia apie uždaromą „Iki“ parduotuvę Radviliškyje žmones suveikė panašiai kaip Selo triukas organizuoti atsisveikinimo koncertus – parduotuvę šlavė ir tie, kurie visiškai neplanavo tą savaitę kažko pirkti, ir tie, kurių pajamos leidžia įsigyti tik būtiniausias prekes.

Tos prekės, kurios nuolat stovėdavo Radviliškyje, Gedimino gatvėje veikiančios „Iki“ parduotuvės lentynose, dingo per keletą dienų. Lentynose liko ne pačios perkamiausios ir, žinoma alkoholis bei cigaretės. Šioms prekėms  taikyti nuolaidas šalyje draudžiama. Prekybos tinklo atstovai tikisi, kad pirkėjai iššluos ir viską kas dar liko lentynose.

Kone kiekviename vežimėlyje, besigrūdančiame prie kasų – stirtos jų pakuočių. Stebėtis, ko gero, nederėtų. Nes tai yra gana brangios prekės. Tad kodėl jų neįsigijus kone perpus pigiau? Tokia logika vadovavosi tie, kurie spėjo „Iki“ parduotuvėje apsilankyti pirmosiomis dienomis po žinios apie jos uždarymą.

„Žmonių srautas tikrai yra išaugęs, jie naudojasi proga su nuolaida įsigyti prekių, kurioms ji įprastai nėra taikoma“, – pastebi „Iki“ Komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė. Kiek išaugo klientų srautas ir parduotuvės įplaukos per pastarąsias dienas „Iki“ atstovai net ir paklausti, atsakymą nutylėjo.

Penkių didžiausių prekybos tinklų bendros investicijos į plėtrą pernai buvo 88,4 mln. eurų.  „Lidl“ pernai investavo 30,4 mln. eurų, „Maxima“ – 23 mln. eurų, „Norfa“ – 15 mln. eurų, o „Rimi“ ir „Iki“ prekybos centrai – po 10 mln. eurų. Daugiausia parduotuvių turinti „Maxima“ 2019-aisiais atidarė septynias naujas parduotuves (uždarė šešias), „Lidl“, „Norfa“ ir „Iki“ atidarė po penkias („Norfa“ tris uždarė), tuo metu „Iki“ uždarė dvi ir atnaujino 19 parduotuvių.

Asta Volkovaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia