VRK apsisprendė tirti, ar meras V.Simelis teisėtai eina pareigas

0
2992
Rajono vadovas V.Simelis ir vėl pažeidė įstatymą.

Vakar posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija paskutiniu darbotvarkės klausimu svarstė, ar būtina pradėti tyrimą su Radviliškio rajono savivaldybės tarybos-mero Vytauto Simelio susijusiomis aplinkybėmis. Bendru sutarimu komisijos nariai vienbalsiai sutarė, kad reikia įvertinti visas birželio 30 dieną gauto pranešimo detales.

Pranešime, kurį atsiuntė Šiauliuose gyvenantis savaitraščio leidėjas, lojalus vietos konservatoriams, išdėstyta, esą politikas tarybos nario-mero pareigas ėjo neatsisakęs pareigų, kurios nesuderinamos su tarybos nario-mero mandatu.

Tiesa, VRK komisijai vadovaujanti Jolanta Petkevičienė pagarsino, kad dvigubo apmokėjimo nebuvo, nes V.Simelis iki gegužės 5-osios dienos gavo atlyginimą kaip valstybės tarnautojas – Paveldosaugos poskyrio vedėjas, o nuo gegužės 6-osios – kaip rajono vadovas. Taip pat buvo pagarsinta, kad prašymą atleisti iš darbo V.Simelis birželio pradžioje.

Įdomus faktas – kaip skundą pateikęs asmuo gavo tokią asmeninio pobūdžio informaciją. VRK atstovų nuomone, tai jau Asmens duomenų apsaugos inspekcijos kompetencija.

Tyrimą pavesta kuruoti dviem VRK nariams Maksimui Reznikovui ir Ingai Milašiūtei. Per kiek laiko atliks tyrimą, VRK nepasisakė.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia