“Šeduvos malūno” savininkas mirė nuo Covid-19

0
28311
Nuo covid-19 mirė Šeduvos malūno savininkas

Šiandien rytą Šiaulių Respublikinėje ligoninėje užgeso Šeduvos malūno savininko, 61-erių metų Zigmo Daukšos gyvybė. Vyrui buvo diagnozuotas Covid-19. Apie žmogaus netektį patvirtino ir “Šeduvos malūno” atstovė.

Z. Daukša su žmona gyveno Šiauliuose. Pasak artimųjų, vyras visą gyvenimą buvo sveikas, niekuo nesiskundė. Neskaitant koronaviruso, vyras niekuo daugiau nesirgo.

Z. Daukša kartu su žmona kovo 14 ir 15 dienomis dalyvavo pobūvyje Palangoje įsikūrusiame ,,Atostogų parke”. Nemažai pobūvio dalyvių taip pat dalyvavo pamaldose, kurios vyko Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Koronavirusas yra diagnozuotas vienai “Šeduvos malūno” darbuotojai – apie trečiąjį užsikrėtimo atvejį penktadienį buvo pranešta per spaudos konferenciją. Sekmadienį ji buvo gydoma Šiaulių Respublikinės ligoninės reanimacijos skyriuje.

Šeduviai pasakoja, kad Zigmas Daukša į darbą atvykdavo kasdien, apie 11 valandą, priimti užsakymų. Ekstremalių situacijų valdymo centro vadovas Justinas Pranys paklaustas apie minėtą atvejį, faktą apie Z. Daukšos mirtį patvirtino.

“Apie šio žmogaus mirtį gavau informaciją šįryt. Ar jis mirė nuo koronaviruso, dar būtų per skubu sakyti, reikia palaukti tyrimų rezultatų”, – teigė J. Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas. Tiesa, tai ne pirmas atvejis, kai šis valdininkas negali patvirtinti informacijos, susijusios su epidemija.

Apie 12-ąjį atvejį šiandien popietę oficialiai informavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešdama, kad šiandien Lietuvoje patvirtintas dvyliktas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Ministerijos atstovai patvirtino, kad mirusysis buvo gydomas Šiaulių Respublikinėje ligoninėje.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia